IMG_0025

Вид з порогу вокзалу

Вид на вулицю Міцкевича з вхідних дверей вокзалу охоплює кілька готелів.  Ліворуч на вулиці Колійовій — готель «Лев»(магазин «Ірина»). Справа готель «Імперіал»(ТЦ «Барвінок»). Його власник Р. Фрідгайм мешкав неподалік. Ця вулиця носила назву Магазинова. У наступних будівлях містився готель Станіслава Дінстля. Певний час він був заступником бургомістра і мав популярний ресторан на вокзалі. У 1930-ті роки його спадкоємиця Анна Дінстль утримувала лише готель 1 класу.

міцкевича 1

Готелі «Імперіал» і "Дінстль

"

На задньому плані, у будинку де зараз господарський магазин «Орхідея», кав'ярня «Брістоль»(можна розгледіти вивіску на бічній стіні). Доходимо до нього тінистою алеєю, де на кованих лавках відпочивала різношерста міська публіка. Зберігся вигляд алеї з різних ракурсів.

міцкевича2

На вулиці Міцкевича містилися дві пральні Горовіца і Горфункеля, магазин радіотоварів Теодора Фідлінга, представництва броварні і нафтових фабрик, ресторани Натана Вольфа, Бернарда Діаманда, Гюнфельда. Відоме фотоательє «Frey» О. Шнепфа теж прописалося на цій вулиці. Тут приймали лікарі і адвокати. Меморіальна дошка нагадує, що тут мешкав композитор Богдан Весоловський.

колійова