№20
Центральноосьовий окремостоячий палац з господарськими будівлями площею 717 м. кв.
Стиль класицизм. Дата побудови 1823 рік. Первісне використання адміністративна будівля. Одна з найдавніших міських споруд.
На час укладення планів міста Фрідріха фон Міга(1779—1783 рр.) і Д. Хагерштайна(1788 р.) територія стояла пусткою. У 1922 році в приміщеннях споруди містилися: санітарний і будівельний відділи, слідча поліція.
Споруда не експлуатується і перебуває у критичному стані.

Минуле, яке ми втрачаємо.

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про витребування доказів та зупинення провадження

від 28 вересня 2015 р.

В провадженні Львівського окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа за позовом Заступника прокурора Львівської області в інтересах держави до Стрийського міськрайонного управління юстиції Львівської області, третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Державна установа «Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Стрийська міська рада, в якому позивач просить:

— зобов'язати Реєстраційну службу Стрийського міськрайонного управління юстиції Львівської області (82400, Львівська область, м.Стрий, вул.Болехівська, 25, ідентифікаційний код — 33213607) перенести до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно запис від 02.09.08р., що міститься в Реєстрі прав власності на нерухоме майно щодо нерухомого майна реєстраційний номер 9929303, та внести до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно запис про скасування державної реєстрації права власності територіальної громади м.Стрия в особі Стрийської міської ради на нежитлові приміщення санепідемстанції площею 421,5 м2 по вул. Шевченка, 26, м. Стрий, Львівської області.

— зобов'язати Реєстраційну службу Стрийського міськрайонного управління юстиції Львівської області (82400, Львівська область, м. Стрий, вул. Болехівська, 25, ідентифікаційний код — 33213607) внести до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно запис про те, що нежитлові приміщення санепідемстанції площею 421,5 м2 по вул.Шевченка, 26, м.Стрий, Львівської області, реєстраційний номер майна 9929303, належать на праві державної власності Міністерству охорони здоровя в особі державної установи «Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

...клопотання задовольнити.